;
Get Adobe Flash player

 

 1980 yılında hobi olarak başladığı el işi ürünlerini beğeni ve gelen talepler üzerine pazarlamaya başlayan Gönül Akcan, takip eden yıllarda kendini geliştirerek gerekli kurs ve eğitimleri almış , daha profesyonel olarak çalışmalarına devam etmiş ve geniş bir müşteri ağı oluşturmuştur.

%100 müşteri memnuniyeti ile çalışan Gönül Akcan 1999 yılına kadar portföyünü sadece Sakarya sınırları değil Bursa’dan Kilis’e kadar tüm Türkiye’yi kapsayan bir konuma getirmiştir. 1999 Sakarya depremine kadar 25 kişilik ekip ve küçük atölyesi ile Akcan Çeyiz adı altında  toptan ve perakende imalata devam etmiş, 2000 yılından sonra müşterilerine daha özgün ve eşi benzeri olmayan modeller ve daha kaliteli işçilik ile üretim yapabilmek  için butik çeyiz mağazası olarak şu an bulunduğu mağazasında gelen siparişler üzerine çalışmalarına devam etmektedir.

Hakkımızda

1980 yılında hobi olarak başladığı el işi ürünlerini beğeni ve gelen talepler üzerine pazarlamaya başlayan Gönül Akcan, takip eden yıllarda kendini geliştirerek gerekli kurs ve eğitimleri almış , daha profesyonel olarak çalışmalarına devam etmiş ve geniş bir müşteri ağı oluşturmuştur. %100 müşteri memnuniyeti ile çalışan Gönül Akcan 1999 yılına kadar portföyünü sadece Sakarya sınırları değil ...

Hakkımızda