;
Get Adobe Flash player

 

El Ürünleri Değerlendirme…


Bize getireceğiniz el emeği ürünlerinizi kendi tasarımlarımızla zengileştirerek, isteğinize uygun yeni konbinler oluşturarak, yatak örtüsü, mutfak takımı, bohça gibi ürünlere dönüştürüyoruz. Hem sizde hatırası olan el işlerinizi değerlendiriyoruz hemde onlara yeni bir kullanım şekli kazandırıyoruz.

 

Piko Çekimi…Piko ihtiyazcınız olan ürünlerinizi en kısa zamanda, yılların tecrübesini işin içine katarak, kaliteli  ve temiz bir şekilde sizlere teslim ediyoruz.


Butik Çeyiz Hizmetleri…

 

 

Mağazamıza gelerek geniş model ve tasarım yelpazemizden, kumaş renk ve tasarımına kadar beraber karar verip gönlünüze göre üretip sizlerin beğeninize sunuyoruz. Ayrıca sizi iyi dinleyerek, sadece size özgü yeni örnekler tasarlayarak, başka bir örneği olmayan ürünleri sizler için üretiyoruz.


Hakkımızda

1980 yılında hobi olarak başladığı el işi ürünlerini beğeni ve gelen talepler üzerine pazarlamaya başlayan Gönül Akcan, takip eden yıllarda kendini geliştirerek gerekli kurs ve eğitimleri almış , daha profesyonel olarak çalışmalarına devam etmiş ve geniş bir müşteri ağı oluşturmuştur. %100 müşteri memnuniyeti ile çalışan Gönül Akcan 1999 yılına kadar portföyünü sadece Sakarya sınırları değil ...

Hakkımızda